Pranie tapicerki samochodowej - Warszawa

Dbanie o samochód nie ogranicza się jedynie do pielęgnacji karoserii. Dobry stan tapicerki samochodowej jest równie ważny, jak stan lakieru. Wnętrze samochodu jest dość intensywnie eksploatowane i najmniejszy nawet brud potrafi wniknąć głęboko w strukturę tapicerki samochodowej, stając się trudnym do usunięcia mankamentem we wnętrzu samochodu. Pranie tapicerki samochodowej warto wykonywać okresowo i zlecać to profesjonalistom, którzy dobiorą odpowiednie środki i wywabią każdą plamę. W King Garage wykonujemy kompleksowe czyszczenie tapicerki samochodowej materiałowej oraz skórzanej wraz z impregnacją skóry samochodowej. 

Czyszczenie tapicerki samochodowej - Warszawa i okolice

Odpowiednio zadbana skóra potrafi być bardzo wdzięcznym materiałem, który posłuży nam przez lata. Skórzana tapicerka samochodowa staje się coraz popularniejsza, jednak nie zapominajmy, że trzeba ją należycie pielęgnować. Czyszczenie skóry w samochodzie najlepiej zlecić profesjonalistom, którzy odpowiednio dobiorą środki tak, żeby nie uszkodzić skóry, tylko wydobyć z niej to, co najlepsze.

Impregnacja skóry samochodowej

Skórzana tapicerka samochodowa potrzebuje odpowiedniego nawilżenia, bo inaczej popęka i będzie bardziej narażona na uszkodzenia mechaniczne, które ciężko usunąć. Warto działać zawczasu i oprócz czyszczenia skórzanej tapicerki zastosować również impregnację skóry samochodowej. Odpowiednio nawilżona i zaimpregnowana skórzana tapicerka samochodowa jest mniej podatna na przenikanie brudu w strukturę skóry i uszkodzenia mechaniczne.

Mycie tapicerki

Tapicerka samochodowa z czasem naturalnie ulega zabrudzeniu.  Wnika w nią głównie  kurz, błoto czy też resztki jedzenia. Niestety nie każdy powstały brud da się usunąć odkurzaczem, dlatego bardzo ważne jest pranie tapicerki samochodowej. Podczas zabiegu czyszczenia tapicerki usuwane są nawet najgłębsze zanieczyszczenia sprzed wielu lat. W konstancińskim King Garage oferujemy również osobny zabieg prania podsufitki, która pochłania bardzo dużo zapachów i kurzu z wnętrza samochodu. Po dokładnym praniu tapicerki  samochodowej wnętrze przez długi czas pozostaje świeże i zachęca do dalszego użytkowania auta.

Pranie tapicerki

Cena: od 250 zł/netto

Pranie podsufitki

Cena: od 150 zł/netto

Nałożenie niewidzialnej wycierki

Cena: od 100 zł/netto

Czyszczenie skór oraz impregnacja

Cena: od 300 zł/netto