Oklejanie samochodów - Warszawa i okolice

Oklejania samochodów folią jest coraz popularniejszą praktyką, mająca na celu zabezpieczenie lakieru samochodu, a w niektórych przypadkach także zmianę koloru auta  lub ekspozycje reklam. Wielu naszych klientów z Warszawy i okolic rozważających oklejanie samochodu folią ma obawy, czy karoseria ich auta nie straci blasku, podczas aplikacji folii powstaną widoczne pęcherzyki powietrza, a folia zacznie się strzępić na końcach. Uspokajamy. Nasz wykwalifikowany zespół King Garage dokłada wszelkich starań, aby folia samochodowa była naniesiona w sposób profesjonalny, niewidoczny dla oka. Po zabiegu oklejania samochodu folią możemy cieszyć się lakierem bez zarysowań przez długie lata. Zabezpieczając lakier folią, przedłużamy żywotność lakieru, co  podnosi walory estetyczne samochodu.

Folie samochodowe

Folia samochodowa to nic innego jak folia PPF, która zabezpiecza lakier samochodu przed jego fizycznymi uszkodzeniami. Folia ochronna lakieru przyczynia się do spowolnienia procesu niszczenia lakieru samochodu, przez co możemy cieszyć się pięknym autem przez długie lata. Zabezpieczenie lakieru folią nie niszczy samej powłoki lakieru, więc w każdym momencie możemy ściągnąć folię samochodową, bez uszkadzania karoserii. Podstawowe folie samochodowe są bezbarwne i nie powodują zmiany koloru auta, jedynie ich właściwości chronią lakier przed zarysowaniami. Na rynku pojawiły się również folie samochodowe zmieniające kolor auta.

W podwarszawskim studiu King Garage zajmujemy się zarówno zabezpieczeniem lakieru folią jak i  zmianą koloru auta z użyciem folii samochodowej.

Zmiana koloru auta folią

Zastanawiasz się nad zmianą koloru swojego samochodu, ale nie jesteś pewien czy to dobra decyzja? Polecamy zmianę koloru auta przy pomocy folii do oklejania samochodów. Zabieg ten jest bezinwazyjny i zaaplikowaną folię można ściągnąć w dowolnym momencie bez uszczerbku na jakości oryginalnego lakieru. Dodatkowo folia samochodowa chroni oryginalny lakier przed powstawaniem rys i korozją. Cena zmiany koloru auta metodą oklejania samochodu jest o wiele niższa niż dodatkowe lakierowanie nadwozia samochodu, które dodatkowo jest nieodwracalne.

Zabezpieczenie bezbarwną folią PPF

Jeśli boisz się o lakier swojego samochodu i chciałbyś cieszyć się jego idealnym stanem jak najdłużej, to zabezpieczenie lakieru folią PPF jest właśnie dla Ciebie. Nawet codzienna jazda samochodem po mieście powoduje powstawanie na lakierze uszkodzeń, przetarć i rys. Nie trzeba wiele, by uszkodzić miękki lakier. Aplikacja folii ochronnej lakieru zatrzymuje powstawanie kolejnych rys na karoserii samochodu. Dodatkową zaletą folii ochronnej na samochód są jej właściwości hydrofobowe, które w rezultacie chronią samochód przed korozją. Decydując się na zabezpieczenie lakieru folią, decydujesz się na dłuższą żywotność lakieru samochodu. W King Garage cena oklejania samochodu bezbarwną folią zaczyna się już od 400 zł netto, w zależności od oklejanych części samochodu.

OKLEJANIE STANDARD

(klamki,ranty drzwi, próg załadunkowy)

Cena: od 400 zł/netto

OKLEJANIE BASIC

(zderzak przód, 1/3 maski, 1/3 błotniki przednie,lusterka , próg załadunkowy)

Cena: od 2250 zł/netto

OKLEJANIE PREMIUM

full front ( zderzak, maska, błotniki przednie,lusterka, słupki A i nadszybie)

Cena: od 3500 zł/netto

OKLEJANIE GOLD

(Cały samochód)

Cena: od 9500 zł/netto

ZMIANA KOLORU AUTA

Cena: od 4000 zł/netto