Zabezpieczenie lakieru - Warszawa i okolice

W czasach gdy lakiery samochodowe są bardzo delikatne i podatne na zarysowania, zabezpieczenie lakieru samochodowego jest bardzo ważnym zabiegiem pozwalającym wydłużyć jego trwałość. Dodatkowa ochrona lakieru samochodowego pozwoli zwiększyć jego odporność między innymi na mikrozarysowania wraz z utratą połysku i zmniejszeniem  głębi koloru. Kolejnym atutem zabezpieczenia lakieru samochodowego jest dodatkowa warstwa ochronna, która powoduje opóźnienie występowania procesów korozyjnych. Dobrze wykonany zabieg ochrony lakieru z użyciem profesjonalnych technik i środków, pozwala przedłużyć nieskazitelność lakieru nawet do pięciu lat. 

W naszym salonie pod Warszawą oferujemy dwa rodzaje zabiegów mających na celu zabezpieczenie lakieru samochodowego: woskowanie samochodu oraz różne rodzaje powłok ceramicznych. Dobór danego zabiegu zależy przede wszystkim od rodzaju i długości efektów, jakie chce osiągnąć Klient.

Ochrona lakieru powłoką ceramiczną

Zabezpieczenie lakieru samochodowego przy użyciu powłoki ceramicznej jest relatywnie nową metodą na polskim rynku. Polega ona na pokryciu zewnętrznej warstwy samochodu specjalną warstwą powłoki ceramicznej, która ściśle łączy się z lakierem, tworząc dodatkową warstwę odporną na mikrozarysowania. Powłoka wypełnia wszelkie powstałe pory, drobne rysy  i inne mikrouszkodzenia, dzięki czemu karoseria wygląda na nieskazitelnie gładką. Wysoka hydrofobowość powłoki ceramicznej spowalnia procesy korozyjne oraz zmniejsza przywieranie brudu, przez co wizyty na myjni są rzadsze. Kolejnym  atutem powłoki ceramicznej jest jej olśniewający blask oraz zwiększenie głębi koloru. 

Po zabezpieczeniu lakieru samochodowego przy pomocy powłoki ceramicznej nasze auto wygląda jakby świeżo wyjechał z salonu. Trwałość takiego zabiegu może wynosić nawet  5 lat! W zależności od rodzaju i techniki nakładania trwałość i cena powłoki ceramicznej ulega zmianie. 

W King Garage pod Warszawą oferujemy nie tylko pokrycie powłoką ceramiczną karoserii samochodu, ale zabezpieczamy również felgi. Pozwala to na łatwiejsze utrzymanie kół w czystości, dodatkowo poprawiając ich wygląd.

Ochrona lakieru przez woskowanie

Woskowanie samochodu jest jedną z najpopularniejszych metod ochrony lakieru samochodowego. Proces woskowania lakieru polega na wypełnieniu porów i mikrorys powstałych na karoserii specjalnym woskiem, który blokuje dalsze przenikanie zanieczyszczeń. Wosk do samochodu tworzy również błyszczącą powłokę na lakierze, dzięki czemu nasze oko cieszy błyszczący lakier, bez rys i przebarwień. Aktualnie na rynku dostępny jest szeroki wybór wosków do lakieru.

W King Garage używamy najlepszej jakości wosków, które w połączeniu z profesjonalną aplikacją preparatu pozwalają nie tylko na dobre zabezpieczenie lakieru samochodowego, ale gwarantują również długotrwały efekt zabiegu.

Powłoka ceramiczna na felgi

Cena: od 300 zł/netto

Powłoka ceramiczna 1 rok

Cena: od 800 zł/netto

Powłoka ceramiczna 2 lata

Cena: od 1200 zł/netto

Powłoka ceramiczna 3 letnia

Cena: od 1700 zł/netto

Powłoka ceramiczna 5 letnia

Cena: od 2200 zł/netto