Korekta lakieru - Warszawa

W naszym podwarszawskim salonie dużą wagę przykładamy nie tylko do samochodów, ale również do zadowolenia Klienta. Rozmowy z naszymi wieloletnimi Klientami zarówno z Warszawy, jak i okolicznych miejscowości takich jak Piaseczno czy Otwock zaowocowały jeszcze większym dopasowaniem usług do Waszych potrzeb. 

Korekta lakieru w King Garage

Czynniki zewnętrzne oddziałujące na nasz samochód,  jak na przykład zanieczyszczenia organiczne, warunki atmosferyczne, jak również mycie samochodu na myjni mechanicznej, powodują powstawanie rys i zmatowień na lakierze samochodu. Jednym ze sposobów na pozbycie się powstałych uszkodzeń i przywrócenie dawnego blasku bez konieczności ponownego lakierowania jest korekta lakieru zwana również odświeżeniem lakieru samochodowego lub polerowaniem lakieru. Zabieg korekty lakieru nie powoduje  jego matowienia, lecz trwale usuwa powstałe rysy, nadając jednocześnie blask i nasycenie koloru. 

Naszą ofertę korekty lakieru podzieliliśmy na dwie usługi: jednoetapowa korekta lakieru oraz wieloetapowa korekta lakieru. Rodzaj zabiegu dobieramy indywidualnie w oparciu o analizę stanu lakieru.

Jednoetapowa korekta
lakieru

Jest to najszybszy sposób pozwalający na odświeżenie lakieru samochodowego. Jednoetapowa korekta lakieru pozwala na szybkie przywrócenie dawnego blasku samochodowi. Podczas polerowania samochodu usuwane są  mikro zarysowania  powstałe na lakierze samochodu oraz przywracany jest blask i nasycenie koloru. Cena korekty lakieru przy zastosowaniu metody jednoetapowej korekty lakieru zaczyna się od 800 zł netto i jest zależna od rodzaju samochodu oraz stanu lakieru.

Cena: od 800 zł/netto

Wieloetapowa korekta
lakieru

Pozwala na usunięcie wszystkich widocznych zarysowań na lakierze samochodu. Wieloetapowa korekta lakieru jest zabiegiem nieco bardziej złożonym, wymagającym indywidualnego podejścia i specjalistycznej wiedzy. Podczas wieloetapowego polerowania lakieru stosujemy różnorodne techniki mające na celu przywrócenie stanu lakieru do dawnej świetności. Cena wieloetapowej korekty lakieru zaczyna się od 1200 zł netto.

Cena: od 1200 zł/netto