Czyszczenie samochodu - Warszawa i okolice

Jeżdżąc samochodem, najwięcej czasu spędzamy w jego wnętrzu, dlatego warto również zadbać i o nie. Znacznie przyjemniej spędza się czas w czystej przestrzeni bez kurzu, plam i grzybów, dlatego czyszczenie wnętrza samochodu jest tak ważne nie tylko dla estetyki, ale też dla naszego zdrowia. Często samo odkurzenie tapicerki nie wystarcza, bo pozwala pozbyć się tylko powierzchownych zanieczyszczeń. Pozostałe w środku plamy i roztocza nie zostaną w ten sposób usunięte i w samochodzie nadal będzie nieczysto. W King Garage oferujemy usługę profesjonalnego czyszczenia wnętrza samochodu, zwaną również auto detailingiem.

Detailing wnętrza i pranie tapicerki

Auto detailing jest rozszerzoną formą czyszczenia wnętrza samochodu. Dzięki naszym specjalistom wnętrze auta po zabiegu będzie zbliżone do tego, jakie zastaliśmy w nowym samochodzie przy wyjeździe z salonu. Proces detailingu jest pracochłonny i polega przede wszystkim na dobrym doborze kosmetyków samochodowych i indywidualnym podejściu do każdego wnętrza i zastanej tam tapicerki. Specjalne umiejętności, narzędzia i preparaty pozwalają na zniwelowanie zanieczyszczeń nawet w najbardziej ukrytych i niedostępnych partiach wnętrza samochodu.

Korzystający z naszych usług auto detailingu Klienci z Warszawy, Piaseczna, Konstancina-Jeziorny i okolic są zadowoleni z jakości naszych usług czyszczenia wnętrza samochodu. Cena detalingu wnętrza samochodu w King Garage jest ustalana indywidualnie po oględzinach wnętrza samochodu i profesjonalnej konsultacji z naszym pracownikiem. Każdy samochód jest inny, wymaga innej pielęgnacji, przez co do każdego zabiegu podchodzimy indywidualnie. Dla nas najważniejszy jest zarówno Klient i jak najlepszy efekt przeprowadzanych zabiegów.

Pranie tapicerki samochodowej - Warszawa

Dbanie o samochód nie ogranicza się jedynie do pielęgnacji karoserii. Dobry stan tapicerki samochodowej jest równie ważny, jak stan lakieru. Wnętrze samochodu jest dość intensywnie eksploatowane i najmniejszy nawet brud potrafi wniknąć głęboko w strukturę tapicerki samochodowej, stając się trudnym do usunięcia mankamentem we wnętrzu samochodu. Pranie tapicerki samochodowej warto wykonywać okresowo i zlecać to profesjonalistom, którzy dobiorą odpowiednie środki i wywabią każdą plamę. W King Garage wykonujemy kompleksowe czyszczenie tapicerki samochodowej materiałowej oraz skórzanej wraz z impregnacją skóry samochodowej. 

Czyszczenie skór w samochodzie

Odpowiednio zadbana skóra potrafi być bardzo wdzięcznym materiałem, który posłuży nam przez lata. Skórzana tapicerka samochodowa staje się coraz popularniejsza, jednak nie zapominajmy, że trzeba ją należycie pielęgnować. Czyszczenie skóry w samochodzie najlepiej zlecić profesjonalistom, którzy odpowiednio dobiorą środki tak, żeby nie uszkodzić skóry, tylko wydobyć z niej to, co najlepsze.

Impregnacja skóry samochodowej

Skórzana tapicerka samochodowa potrzebuje odpowiedniego nawilżenia, bo inaczej popęka i będzie bardziej narażona na uszkodzenia mechaniczne, które ciężko usunąć. Warto działać zawczasu i oprócz czyszczenia skórzanej tapicerki zastosować również impregnację skóry samochodowej. Odpowiednio nawilżona i zaimpregnowana skórzana tapicerka samochodowa jest mniej podatna na przenikanie brudu w strukturę skóry i uszkodzenia mechaniczne.

Czyszczenie tapicerki samochodowej

Tapicerka samochodowa z czasem naturalnie ulega zabrudzeniu.  Wnika w nią głównie kurz, błoto czy też resztki jedzenia. Niestety nie każdy powstały brud da się usunąć odkurzaczem, dlatego bardzo ważne jest pranie tapicerki samochodowej. Podczas zabiegu czyszczenia tapicerki usuwane są nawet najgłębsze zanieczyszczenia sprzed wielu lat. W konstancińskim King Garage oferujemy również osobny zabieg prania podsufitki, która pochłania bardzo dużo zapachów i kurzu z wnętrza samochodu. Po dokładnym praniu tapicerki  samochodowej wnętrze przez długi czas pozostaje świeże i zachęca do dalszego użytkowania auta.

Pranie tapicerki

Cena: od 250 zł/netto

Pranie podsufitki

Cena: od 150 zł/netto

Nałożenie niewidzialnej wycierki

Cena: od 100 zł/netto

Czyszczenie skór oraz impregnacja

Cena: od 300 zł/netto

Czyszczenie wnętrza pojazdu

(detailing plastików oraz odkurzanie)

Cena: od 50 zł/netto

Czyszczenie wnętrza premium

(czyszczenie z pędzelkowaniem, dressing na plastiki, odkurzanie

Cena: od 150 zł/netto