Auto Detailing - Ursynów

Twój samochód wymaga natychmiastowego zabiegu pielęgnacyjnego? W King Garage w Konstancinie-Jeziornie wykonujemy auto detailing oraz wrapping, czyli profesjonalną kosmetykę samochodów.  Zajmujemy się czyszczeniem, zabezpieczeniem i renowacją wnętrza, a także zmianą koloru i oklejaniem folią ochronną pojazdu na zewnątrz. Nasze usługi wykonujemy z dbałością o każdy detal, dlatego zaufało nam już spore grono zadowolonych osób. 

King Garage to stosunkowo nowa marka na rynku motoryzacji, jednak zespół nasz tworzą wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy. To, co definiuje nasza firmę to nie tylko wysoka jakość oferowanych usług oraz współpraca z topowymi markami, ale także elastyczne podejście do klienta. 

King Garage ㅡ zawsze blisko Ursynowa

Bardzo często naszymi klientami są zarówno osoby indywidualne, jak i firmy z Warszawy, a dokładniej z dzielnicy Ursynów. King Garage dzieli z Ursynowem niespełna 13 km, dzięki czemu dojedziesz do nas szybko i bez zbędnego tracenia czasu na stanie w korkach.  Niezależnie od tego, na jaką usługę z naszej oferty się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że będziesz zadowolony z osiągniętych rezultatów. Wszystkie nasze zlecenia wykonujemy bowiem z pełnym zaangażowaniem i dokładnością.