Auto Detailing - Piaseczno

Każdy właściciel samochodu dba o to, by jego pojazd prezentował się nieskazitelnie przez długie lata. Niestety, wraz z ich upływem oraz zwiększoną częstotliwością użytkowania, auto traci swoje walory nie tylko techniczne, ale również estetyczne. Można jednak je odzyskać, poddając samochód pewnym zabiegom pielęgnacyjnym.

King Garage to firma świadcząca usługi auto detailingu oraz wrappingu ㅡ od czyszczenia, zabezpieczenia wnętrza samochodu, renowację i zmianę lakieru, aż po oklejanie folią ochronną. Nasza firma działa na terenie Konstancina-Jeziornej, ale mamy również klientów z oddalonych o kilka, a nawet kilkadziesiąt kilometrów miejscowości.

King Garage ㅡ jesteśmy blisko Piaseczna!

Naszą firmę King Garage bardzo chętnie odwiedzają klienci z oddalonego o niespełna 7 km miasta Piaseczno. Dzięki tak bliskiej odległości jesteśmy w stanie zagwarantować sprawną i profesjonalną obsługę z możliwie najkrótszym terminem realizacji.

Mieszkańcy Piaseczna mogą skorzystać z usług detailingu, czyli kompleksowego czyszczenia i renowacji wnętrza samochodu, jak również przywrócić mu zewnętrzny salonowy stan, a nawet całkowicie odmienić stary wygląd, dzięki usłudze wrappingu. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia i nieszablonowe pomysły. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Piaseczna do skorzystania z naszych usług.