Auto Detailing – Otwock

Otwock oddalony jest od Konstancina-Jeziornej o 24 km. Tylko tyle i aż tyle dzieli Cię od tego, abyś mógł skorzystać z profesjonalnych usług szeroko pojętej kosmetyki samochodu w salonie King Garage. Jesteśmy firmą oferującą usługę auto detailingu oraz wrappingu, czyli kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdu, łącznie ze zmianą koloru lakieru i oklejaniem specjalistyczną folią ochronną. 

Z naszą pomocą pozbędziesz się mało estetycznych rys i uszkodzeń na karoserii samochodu, zmienisz jej kolor i zabezpieczysz przed możliwością wystąpienia kolejnych usterek. Przyjeżdżając z Otwocka i oddając w nasze ręce swój pojazd,  możesz mieć pewność, że zyska on nie tylko nowy wygląd, ale także zwiększy wygodę i komfort podróży. 

Jesteśmy otwarci dla mieszkańców Otwocka

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i firm dysponujących flotą samochodową. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów z miasta Otwocka, a Ty możesz być kolejnym. Nasze studio mieści się w Konstancinie-Jeziornie przy ulicy Warszawskiej 27. Możesz odwiedzić nas osobiście, skontaktować się telefonicznie, lub mailowo. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-17:00. Serdecznie zapraszamy!