Auto Detailing – Góra Kalwaria

Marzysz o aucie jak z salonu, jednak nie możesz pozwolić sobie na jego zakup? W King Garage w Konstancinie-Jeziornie sprawimy, że Twoje auto odzyska dawny, fabryczny design, a Ty będziesz mógł cieszyć się jego użytkowaniem przez wiele kolejnych lat. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do mieszkańców naszego miasta, ale także innych okolicznych miejscowości, w tym Góra Kalwarii. Auto detailing oraz wrapping, którego się podejmujemy w naszym studio, wykonywane są z dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół. 

Proponowana oferta obejmuje kompleksowe czyszczenie i zabezpieczanie wnętrza samochodu, a także renowację i wymianę starego lakieru, jak również oklejanie pojazdu folią ochronną. Takie działania pozwolą odzyskać dawny fabryczny wygląd pojazdu, a także zwiększyć jego renomę. 

Jesteśmy dla mieszkańców Góra Kalwarii!

Góra Kalwarii to miejscowość oddalona od Konstancina-Jeziorna zaledwie o 15 km. Nic więc dziwnego, że bardzo dużo osób z tego miasta zarówno indywidualnych, jak i właścicieli firm dysponujących flotą służbowych pojazdów postanowiło skorzystać z naszych usług. Ty również możesz stać się naszym kolejnym zadowolonym klientem. Odwiedź nasze studio z siedzibą w Konstancinie-Jeziornie przy ulicy Warszawskiej 27, lub skontaktuj się telefonicznie w celu ustalenia szczegółów. Serdecznie zapraszamy!